Шість правил швидкого прибирання

Шість правил швидкого прибиранняБезумовно, кожна справжня господиня завжди підходить до прибирання грунтовно. Ретельність у прибиранні будинку – гарантія ідеальної чистоти на протязі довгого часу. Однак не завжди для генерального прибирання знайдуться сили і час. І, за законом підлості, саме в такий час до Вас збираються гості. Напевно, багато хто з нас опинялись в ситуації, коли ось-ось прийдуть гості, а в хаті безлад. Що ж робити в таких випадках? Провести вибіркове прибирання? Скасовувати візит? Швидке прибирання – ось найкращий спосіб привести в порядок приміщення за маленький проміжок часу. Основні правила прибирання на швидку руку дізнаєтесь у цьому матеріалі.

Перше правило

Перед початком прибирання необхідно усунути всі видимі ознаки безладу. У цьому вам допоможуть сміттєві пакети. Ні, нічого викидати не доведеться. Просто складіть у пакет, все, що лежить не на своєму місці, в кінці прибирання вам буде легше розсортувати ці речі і розставити все по місцях.


Друге правило

За один проміжок часу намагайтеся отримати подвійний результат. На практиці це відбувається приблизно так: наприклад ви готуєте страву, коли ви ставите її в духовку, паралельно починаєте прибирати іншу кімнату, тобто поки страва дійде до готовності, ви встигнете зробити ще одну справу. Так зване «розпаралелювання» процесів.

Третє правило

Чітка послідовність дій. Починати прибирання радимо з далеких кімнат, завершуючи його послідовно в кожному приміщенні. Таким чином, пил з неприбраних ділянок не буде перенесений на чисту територію. Також, якщо ви будете починати з самих трудомістких робіт, прибирання стане ще продуктивніше і швидше, адже прибравши ділянки, які викликають найменший ентузіазм, ви, безсумнівно, піднімете собі настрій.

Починати прибирання радимо з далеких кімнат, завершуючи його послідовно в кожному приміщенні

Починати прибирання радимо з далеких кімнат, завершуючи його послідовно в кожному приміщенні

Четверте правило

Візуальні ефекти. Необхідно виділити зони-індикатори чистоти в будинку. Як правило, це дзеркала, раковини, скляні полички, поверхня меблів, тощо. Цим ділянкам завжди приділяйте особливу увагу. Якщо у вас обмежена кількість часу (на що, власне, й розраховане прибирання на швидку руку), то зовсім необов’язково вимивати підлогу в неприглядних місцях і протирати від пилу мало не кожну книгу. Візуальної видимості буде достатньо.

П’яте правило

Приділимо увагу дрібницям. Ефект чистоти можуть надати такі незначні дрібниці, як чистий гарний рушник, новий шматок мила у ванній, наявність кімнатних рослин: свіжих і зелених.

Правило шосте

Інструменти для прибирання. Існують спеціальні засоби, губки та інші інструменти, призначені для експрес-прибирання, якраз для нашого випадку. Найчастіше такі губки не вимагають використання води, мають спеціальний склад, який допомагає швидко позбутися від самих сильних забруднень. Заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб такі засоби були у Вас в будинку, вони можуть стати в нагоді в будь-який момент.

Ну, ось і все, ми витратили не так багато часу, а квартира виглядає доглянутою та неповторною! І допомогло нам в цьому швидке прибирання з маленькими хитрощами.))


Більше цікавих статей на тему:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *