Чистка килимів снігом

Як почистити килим снігомЯк почистити килим снігом – особливо актуальне питання у зимову пору року. З настанням зими, коли на вулиці мороз і випадає свіжий пухнастий сніг, з’являється можливість почистити і освіжити килими натуральним та перевіреним роками практики способом — почистити килими снігом. Ця процедура дуже популярна, оскільки Вам не потрібно купувати засоби для чищення килимів, витрачати зайві гроші та час, все просто та легко, головне знати як правильно і в якій послідовності її проводити. У цьому матеріалі прості та практичні поради, дотримання яких буде гарантувати чистий та свіжий килим після «снігових процедур».


Щоб підтримувати в будинку чистоту та свіжість килими необхідно капітально чистити двічі на рік. Влітку застосовують хімічну чистку, взимку – обробляють килими снігом. Така процедура взимку відновлює чистоту та свіжість, позбавляє від кліщів і мікроорганізмів. Також при чищенні килимів снігом гине моль (якщо вона завелася в килимі), тому дана процедура подвійно корисна для підтримки чистоти, свіжості та комфорту в будинку.

Поради з чищення килимів снігом

Головною умовою для чищення килима в снігу є чистий свіжий сніг у морозний день, щоб він був без крижаної кірки, пухкий та не мокрий.

Якщо попередня умова дотримується, то сміливо скручуємо килими і вибираємо місце на вулиці, де буде проводитися чистка. Необхідно вибрати місце з чистою поверхнею снігу і достатньою площею для чищення килимів, так як Вам потрібно буде їх декілька раз перекладати на нове чисте місце.

Розстилаємо килими ворсом вниз на сніг, присипаємо зверху снігом і починаємо вибивати їх та просто ходити по них, щоб бруд і дрібний пил виходив з волокон.

Перекладаємо килими на нове місце і повторюємо ці процедури, так потрібно зробити кілька разів, поки сніг під килимом, після вибивання, не стане чистим, це буде означати, що пил вже вийшов з килимів.

Головною умовою для чищення килима в снігу є чистий свіжий сніг у морозний день, щоб він був без крижаної кірки, пухкий та не мокрий

Головною умовою для чищення килима в снігу є чистий свіжий сніг у морозний день, щоб він був без крижаної кірки, пухкий та не мокрий

Після даних процедур, килими перевертають ворсом вгору посипають снігом, вибивають та щіткою або віником змітають сніг.

В кінці прибирання килими розвішують на перекладині або турніку та вибивають з них сніг, якщо поперечини немає, то ретельно змітають сніг з килима і згортають його в рулон.

Останньою стадією чищення килимів снігом буде його сушка у будинку. Килими потрібно розстелити і нехай вони нагріваються при кімнатній температурі та підсихають. Головне, щоб килими добре просохли та волога вийшла з волокон. Якщо є промоклі ділянки на килимі, то їх краще просушити, наприклад феном.

Після чищення килимів снігом Ви відразу відчуєте чистоту та свіжість будинку, а килими будуть приємно пахнути морозним зимовим повітрям.


Більше цікавих статей на тему:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *