Як швидко висушити одяг

Як швидко висушити одягНапевно, всі стикалися з ситуацією, коли одяг ще не висох після прання, але вже терміново знадобився. Якщо у наявності є багатофункціональна пральна машина, завдання спрощується: потрібно лише скористатися віджиманням на високих обертах і режимом сушіння. Цей процес займе не більше 15 хвилин, після чого одяг можна буде погладити. Якщо ж у наявної пральної машини немає цього рятівного режиму, швидко висушити одяг після прання можна за допомогою підручних засобів. Яких саме – читайте у матеріалі.

Швидше висушити одяг допоможуть:

  • Фен;
  • Тепловентилятор;
  • Духова шафа;
  • Мікрохвильовка;
  • Праска;
  • Батарея;
  • Вітер і сонце.

Треба тільки пам’ятати, для якнайшвидшого просушування чого-небудь необхідна висока температура і активна циркуляція повітря.

Як сушити одяг за допомогою фена?

Цей корисний в побуті предмет напевно присутній в кожному будинку. Сушити ним можна будь-які вироби, пам’ятаючи про заходи безпеки: не користуватися максимальним температурним режимом і тримати прилад на відстані не менше 30 см від виробу.


Цей спосіб трохи стомлюючий, оскільки фен доведеться не тільки постійно тримати в руці, але і рівномірно переміщати його, для того щоб не залишилося мокрих ділянок.

Як висушити одяг за допомогою тепловентилятора?

Тепловентилятор допоможе швидко висушити одяг без фену: для цього треба розправлений виріб розмістити перед увімкненим приладом.

Запобіжні заходи ті ж, що і в попередньому способі: помірна температура обдування і розташування приладу на достатній відстані від речі.

Сушіння одягу за допомогою духової шафи

Цей спосіб потребує надзвичайної уваги та відповідальності, оскільки духовка не любить недбалості.

Вологий одяг розташовують на стільці навпроти відчинених дверцят включеної духовки, періодично перевертаючи для рівномірної просушування. Цей процес вимагає постійної присутності.

Як сушити речі у мікрохвильовці?

З допомогою мікрохвильової печі можна висушити лише невеликі речі. Найкраще встановити таймер на 30 секунд, після закінчення яких перевіряти ступінь вологості виробу.

Цей спосіб категорично непридатний до вовняних речей або виробів з металевою фурнітурою.

Підсушити одяг за допомогою праски

Праска допомагає швидко висушити вологий одяг. Перед процедурою слід переконатися, що функція подачі пари вимкнена. Поверхня підошви праски нагріває матеріал виробу, перетворюючи вологу в пар.

Потрібно просто пропрасувати річ з обох сторін, вільно її розвісити, потім через 10-15 хвилин повторити процедуру.

Запобіжні заходи: необхідно дотримуватися температурного режиму, оптимального для кожного виду одягу. Не варто ризикувати, застосовуючи даний метод для просушки виробів з делікатних видів тканин.

Як сушити одяг на батареях?

Старий і перевірений спосіб швидкого просушування одягу в домашніх умовах. Він універсальний: можна сушити все, але дійсно швидко висохнуть тільки невеликі вироби: шкарпетки, рукавиці, шапки, футболки тощо.

Вітер і сонце найкраще висушують одяг

Вітер і сонце ефективно і дуже швидко висушать будь-який одяг, правда, тільки влітку. Спосіб ефективний, але також потребє уваги: деякі види виробів схильні до вигоряння, тому їх потрібно буде вивернути навиворіт.

Техніка безпеки

Яким би способом ви би не користувались, завжди потрібно бути максимально обережним. У прагненні якнайшвидше висушити одяг варто пам’ятати про техніку безпеки:

  • Не слід розміщувати виріб на електричних обігрівачах.
  • Не варто сушити речі поряд з джерелами відкритого вогню.
  • Незайвим буде звернути увагу на ярличок виробу: часто виробник дає рекомендації не тільки з прання, але і по сушці.
  • Вовняні речі вимагають дбайливого поводження – при неправильній сушці вони можуть сісти або деформуватися.

Отже, прискорити процес сушіння нескладно. Перераховані способи напевно допоможуть впоратися із завданням. При цьому важливий відповідальний підхід, щоб не зіпсувати виріб і уникнути нещасного випадку.


Більше цікавих статей на тему:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *