Як вибрати новорічний подарунок

Як вибрати новорічний подарунокПодарунок – це наше послання іншій людині, яке показує наше ставлення і почуття. Щоб очі близьких людей щиро спалахували від радості, висловлюючи подяку, треба особливо ретельно підходити до вибору презенту. Ми вирішили допомогти вам зорієнтуватися в різноманітті варіантів.

З чого почати пошуки подарунку

Універсального рецепту новорічного подарунка не існує. Тому важливим моментом на початку ваших пошуків повинно бути «налаштування на одержувача». Уявіть людину, якій вибираєте подарунок, згадайте її характер, схильності, і ви відчуєте напрямок, у якому слід рухатися.

Для кого подарунок

Для дитини

Новий рік для дітей – справжнє диво! Насамперед подарунок повинен бути сюрпризом – яскравим, вражаючим і незабутнім. Добре, якщо сюрприз буде складатися з невеликих подарунків різного розміру та призначення: дитині буде цікаво отримати відразу декілька презентів.

Оригінальна яскрава упаковка викличе захоплення, а розгортати хитромудрий бант на коробці або шукати цукерки в мішурі буде у сто разів приємніше.

І не забудьте врахувати вік одержувача. Для дітей молодшого віку чудово підійде яскравий маскарадний костюм для дитячого ранку, набори для малювання, іграшки та солодкі подарунки. Дітям постарше можна подарувати щось із техніки (плеєр, телефон) – головне, щоб дитина розуміла, що йому подарували «важливий дорослий подарунок» і слід ставитися до нього дбайливо. Добре підійде спортивний подарунок – ковзани, сноуборд, тощо.


Для жінки

Жінки, як і діти, під Новий рік теж вірять у чудеса і з нетерпінням чекають сюрпризу під ялинкою. Проте догодити їм набагато важче, тому ось вам підказки.

Якщо жінка спокійна, небагатослівна, стримана, то, вибираючи їй подарунок, керуйтеся наступним: не даруйте те, що є в інших, нехай краще подарунок буде незвичайним або навіть дивним, це викличе її інтерес. Наприклад, екзотична рослина або антикварна книга.

Жінці емоційній та розкутій приємно буде отримати подарунок у такому ж стилі. Вдалий варіант – це подарунок-враження. Відмінною ідеєю є запрошення на спа-процедури, професійну фотосесію, а також катання на ковзанах під романтичну музику або зустріч Нового року в компанії друзів у якомусь незвичному місці, наприклад у заміському готелі. Або, може бути, вона любить екстрим і яскраві емоції – тоді прогулянка на снігоходах залишить після себе незабутні враження в її пам’яті.

Традиційні подарунки ніхто не скасовував, тому жінка буде рада прийняти від вас парфумерію, прикраси і все, що допомагає їй бути ще прекраснішою.

Для чоловіка

Чоловіки не менше жінок люблять отримувати презенти. Для того щоб подарунок був прийнятий з радістю, потрібно звернути увагу на характер чоловіка. Якщо він не схильний виражати свої емоції і іноді важко здогадатися, про що він думає насправді, то краще не ризикувати і подарувати щось практичне. Головне тут – не бути героєм анекдотів про шкарпетки і крем для гоління. Варіантів для практичних подарунків безліч: від наборів для полювання, риболовлі та інших хобі до фігурок, які він колекціонує. Корисні речі – техніка, сертифікати на ремонт автомобіля, набори інструментів.

Якщо чоловік – душа компанії, сповнений дотепності і бажання веселитися – подарунок з гумором стане безпрограшним варіантом: наприклад фотоколаж зі смішною написом або іменна медаль «Зірка року». Такий презент насамперед підніме настрій, що іноді важливіше за будь практичного подарунка.

Універсального рецепту новорічного подарунка не існує. Тому важливим моментом на початку ваших пошуків повинно бути «налаштування на одержувача»

Універсального рецепту новорічного подарунка не існує. Тому важливим моментом на початку ваших пошуків повинно бути «налаштування на одержувача».

Сприйняття світу

Існує зв’язок між психотипом людини і подарунком, який їй буде приємно отримати. І, хоча психотип – це збірний образ, він може допомогти побачити в людині властиві їй риси.

Візуальне сприйняття світу

Люди із зоровим сприйняттям – великі поціновувачі мистецтва, тому ваш подарунок повинен бути насамперед красивим і вишуканим. Якщо ви даруєте картину, то це повинна бути ексклюзивна робота. Подарунок краще всього вибирати не в магазинах, а в художніх салонах.

Чуттєве сприйняття світу

Представникам цього типу подобається відчувати світ через дотик, смак, аромат. Вони будуть раді м’якому подарунку, приємному на дотик: можна подарувати теплий светр, кондитерські вироби або парфум.

Звукове сприйняття світу

Такі люди сприймають навколишню дійсність головним чином на слух. В якості подарунка їм підійде те, що пов’язано з музикою – диски, аудіотехніка або навіть музичні інструменти.

Дискретне сприйняття світу

Сприйняття світу грунтується на логіці. Такі люди вибудовують логічні ланцюжки, малюють схеми і всі явища оцінюють за принципом корисності чи шкідливості. Їм чудово підійде інтелектуальний презент – енциклопедія або запрошення на курси, де вони зможуть розвивати свої здібності.

Ваше ставлення

Насправді важливо не тільки купити відповідний подарунок, але і правильно його піднести, щоб людина відчула ваше особливе ставлення до неї. Тут теж є свої особливості. Для жінки важливі всі нюанси проявленої уваги, пов’язані з подарунком, – слова, якими ви супроводжуєте вручення, жести, погляд, тощо.

Чоловіки зазвичай реагують інакше. Ні, звичайно, теплі слова їм теж приємні, але для них важливіша сама суть подарунка, а не деталі.

І, головне, незалежно від того, кому і який ви даруєте подарунок, вручайте його щиро і з любов’ю, тому що цей момент в подарунку найважливіший.


Більше цікавих статей на тему:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *